„Jeśli robisz to, co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia”

ten cytat stał się naszym mottem.

Spełniamy marzenia o pięknych ogrodach. Dzięki ukończonym studiom na wydziale architektury krajobrazu proces powstawania ogrodu od projektu, przez realizację, na pielęgnacji kończąc, przebiega w pełni profesjonalnie. Łączymy pasję z wiedzą i doświadczeniem. Kontakt z naturą sprawia nam przyjemność. Dlatego  prace pielęgnacyjne nie są dla nas codziennym obowiązkiem – dają nam prawdziwą satysfakcję.

Zakładane przez nas ogrody  spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów. Każda przestrzeń zielona wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego, wsłuchujemy się nie tylko w Państwa oczekiwania, ale dobierając rośliny do ogrodu, bierzemy pod uwagę wymagania glebowe, nasłonecznienie stanowiska, potrzeby wodne oraz otoczenie, w którym mają rosnąć. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, zrzeszonych w Związku Szkółkarzy Polskich. Dzięki temu posadzone przez nas rośliny z pewnością się przyjmą i będą ozdobą Państwa ogrodu. 

Zespół Nova Garden tworzą doświadczeni architekci krajobrazu, ogrodnicy i budowlańcy – mamy więc wiedzę i umiejętności, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Powierzając nam swój ogród można być pewnym, że trafia w ręce profesjonalistów. 

Zapraszamy do współpracy!

Dane firmy

Nova Garden
NIP: 113-220-33-67
REGON: 140548962
ul. Brzozowa 24
05-077 Warszawa

Dane adresowe

Nova Garden
ul. Brzozowa 24
05-077  Warszawa
Gdzie działamy?
Warszawa i okolice
(Józefów, Piaseczno
)