Tereny publiczne takie jak parki, skwery i zieleńce są swoistymi „zielonymi oazami” kontrastującymi z betonowym otoczeniem miejskim. Ta namiastka naturalnego środowiska jest miejscem wypoczynku gdzie można pograć w gry i zabawy ruchowe, pospacerować, poczytać książkę, posłuchać śpiewu ptaków.

Odwiedzając park jesteśmy świadkami ciągłych zmian, które wiążą się nie tylko ze wzrostem roślin, ale także z przemijającymi porami roku. Szczególnie po długiej zimie pilniej przyglądamy się naturze oczekując pierwszych oznak wiosny i już po kilku tygodniach podziwiamy jej soczystą zieleń. Latem szukamy wytchnienia i chłodu w kojącym cieniu drzew. Jesienią napawamy oczy barwnym przedstawieniem zaaranżowanym przez roślinność szykującą się do przybycia zimy, która jest rajem dla szalejących w śniegu dzieci.

Parki i skwery tak istotne dla życia mieszkańców aglomeracji miejskiej toczą nierówną walkę z wciąż rozrastającymi się budynkami i infrastrukturą. Zielone wyspy tonące w przypływie betonowego morza zasługują na profesjonalny projekt zagospodarowania najwyższej jakości.

Dane firmy

Nova Garden
NIP: 113-220-33-67
REGON: 140548962
ul. Brzozowa 24
05-077 Warszawa

Dane adresowe

Nova Garden
ul. Brzozowa 24
05-077  Warszawa
Gdzie działamy?
Warszawa i okolice
(Józefów, Piaseczno
)