Aby zachować porządek w przestrzeni publicznej należy postawić na odpowiednie narzędzia.

Kosiarki stworzone do zastosowań profesjonalnych wyróżniają się komercyjnymi silnikami o przedłużonej żywotności, stworzonymi do ciężkich robót. Kosiarki wyposażone są w wał Cardana przekazującym napęd na aluminiowe koła o dużej średnicy.

Zastosowanie profesjonalnego wertykulatora, który zadba o  system korzeniowy trawników, prawidłowe odżywienie i napowietrzenie. Nasz wertykulator to urządzenie z pancernym korpusem dedykowany profesjonalistom, maszyna najwyższej klasy, która jest stworzona do tego, by podejmować wyzwanie jakim jest uzyskanie perfekcyjnego wyglądu trawnika.

Wydajne nożyce do żywopłotów stanowią doskonałą pomoc podczas pracy na dużych terenach i przy pielęgnacji parków i zieleni. Jako urządzenia bezprzewodowe gwarantują nieograniczoną swobodę ruchu, a dzięki dużej rezerwie mocy nadają się doskonale do przycinania szczególnie szerokich i zdrewniałych żywopłotów.

Koszenie dużych powierzchni, wycinanie chwastów czy małych drzew to zadanie dla profesjonalnych kos mechanicznych. To trwałe urządzenia, które ułatwią pracę na trudnym terenie. Kosy spalinowe radzą sobie doskonale wszędzie tam, gdzie kosiarki spalinowe osiągają granice swoich możliwości, np. na zboczach porośniętych drzewami i krzewami.

Spalinowe opryskiwacze to urządzenia wydajne i wszechstronne. Doskonale nadają się do rozpylania środków ochrony roślin w parkach, skwerach i zieleńcach. Spalinowe opryskiwacze charakteryzują się długim zasięgiem oprysku i dostępne są jako urządzenia plecakowe z mocnymi silnikami.

Pilarki łańcuchowe przeznaczone do zastosowań komercyjnych  są  cięższe i wymagają lepszej wprawy, ale mają też znacznie większą moc i poradzą sobie z bardziej rozległymi obiektami. Duża moc powoduje, że obsługa takiego urządzenia wymaga większej siły fizycznej od osoby użytkującej.

Dane firmy

Nova Garden
NIP: 113-220-33-67
REGON: 140548962
ul. Brzozowa 24
05-077 Warszawa

Dane adresowe

Nova Garden
ul. Brzozowa 24
05-077  Warszawa
Gdzie działamy?
Warszawa i okolice
(Józefów, Piaseczno
)